پولی تایمینگ

پولی تایمینگ مدل M10

پولی تایمینگ M10

پولی تایمینگ مدل M10 ارزان قیمت تولید می شود. جهت خرید پولی تایمینگ در انواع مدل می توانید به بازار معاملات پولی تایم ایران مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

پولی تایمینگ ۱۰ M یک پولی تایمینگ دندانه دار با ۱۰ دندانه در بازار تجهیزات برق و الکترونیک و قطعات رباتیک بوده و از قطری برابر با ۱۵ میلیمتر بهره برده است. امکان بزرگ کردن شافت (سوراخ مرکز پولی) نیز در این محصول امکان پذیر است. از پولی ها برای انتقال قدرت از یک محور به محور دیگر استفاده می شود.

این پولی تایمینگ سنکرون آلومینیومی از نوع ۱۰M که دارای گام اینچی و شکل دندانه ذوزنقه ای است، بوده و عرض آن ۱۰ میلیمتر است. پولی های تایمینگ بسیار بادوام و پرکاربرد بوده و نسبت سرعت در طراحی آن ها بسیار مهم است. جهت صرفه جویی در مصرف انرژی می توان از پولی های تایمینگ که موجب تغییر مسیر و افزایش نیروی اعمال شده به یک بار هستند، استفاده کرد.

مدل M10 پولی تایم

پولی تایمینگ ۱۰ M یکی از راههای انتقال حرکت مکانیکی از شافت یک موتور به بار در کاربردهای گوناگون صنعتی استفاده از پولی و تسمه است.

در کاربردهایی که لازم است تا نسبت دور ، بین موتور و بار ، کاملا ثابت حفظ شود و نیز ضریب انتقال قدرت حداکثر شود ازپولی تایمینگ مدل ۱۰ M استفاده می شود.

پولیهای تایمینگ یا Timing Pulley که بنام پولیهای سنکرون یا Synchronous Pulley هم شناخته میشوند بشکل دندانه دار و با گامها (pitch) و مدولهای (tooth profile) گوناگون ساخته شده و همانند دنده و زنجیر ، نسبت ثابتی را بین موتور و بار ایجاد کرده و ضریب انتقال قدرت در آنها نزدیک به ۱۰۰٪ است.

  • انواع پولی تایمینگ با توجه به گام یاpitch  بطورکلی به دو گروه گام میلیمتری ( metric ) و گام اینچی (imperial) دسته بندی میشوند. فاصله ابتدای یک دندانه تا دندانه بعد را یک گام می نامند.
  • پولیهایی با گام میلیمتری و شکل دندانه نیمدایره ای شامل پولیهای سری ۳M ,5M ,8M ,14M هستند.
  • پولیهایی با گام میلیمتری و شکل دندانه ذوزنقه ای شامل پولیهای سری T5 ,AT5 ,T10 هستند.
  • پولیهایی با گام اینچی و شکل دندانه ذوزنقه ای شامل پولیهای سری MXL ,XL ,L ,H هستند.

سفارش تولید پولی تایم با کیفیت

کارخانه های متعددی در تولید انواع پولی تایم با کیفیت مشغول به فعالیت هستند که اغلب جزو معروفترین یک نام معتبر در صنعت تولید پولی تایم با کیفیت هستند. تولید و ساخت انواع پولی تایم با کیفیتدر کارخانه های داخل کشور به دلیل پیشرفت روزافزون سبب شده پیشرفت چشم گیری داشته باشد.

برخی از کارخانه‌ های تولید کننده انواع پولی تایم با کیفیت علاوه بر تولید روزمره خود، تولیداتی را به صورت سفارش از مشتریان در تعداد نامحدود و محدود را نیز پذیرا هستند و انواع پولی تایم با کیفیت متعددی را در کارخانه تولید کننده با گرفتن سفارش برای بازار مصرف تولید کرده و این گونه نیز خدماتی را به مشتریان این محصول خاص ارائه می دهند.

ارتباط با واحد فروش:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا