پولی تایمینگ

قیمت پولی تایمینگ ایرانی

پولی تایمینگ ایرانی

قیمت پولی تایمینگ ایرانی برای انواع مدل جدید و بروز از نمونه های بازار اعلام شد. جهت دریافت لیست قیمت روز پولی تایمینگ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

پولی ‌ها که در زبان عامیانه معمولا با نام فولی نیز شناخته می‌شوند، نوعی قرقره به‌ شمار می‌ آیند که بر روی دو یا چند شفت یا محور نصب شده و حرکت چرخشی شفت محرک را توسط تسمه به شفت های متحرک منتقل می‌ کنند. پولی ها انواع بسیار مختلفی دارند که در این بخش می‌ خواهیم به معرفی پولی های تایمینگ بپردازیم.

پولی های تایمینگ ایرانی ، از انواع بسیار پر کاربرد پولی ها هستند. وجه تمایز این نوع از پولی ها نسبت به سایر پولی ها، شکل دندانه‌ای آنها است که با ثابت نگه داشتن نسبت چرخش دو شفت، انتقال قدرت را به طور کامل انجام می‌دهند.

کاربرد پولی تایمینگ

از مهم‌ ترین کاربرد‌ های این نوع از پولی‌ تایمینگ ایرانی، در موتور خودرو ها است که وظیفه انتقال حرکت چرخشی هماهنگ بین میل‌ لنگ و میل ‌سوپاپ به وسیله تسمه تایم را دارند. در‌واقع نام پولی های تایمینگ ایرانی درجه یک نیز از همین موضوع گرفته شده است.

از مشخصه‌ های تعیین کننده در پولی‌ های تایمینگ ایرانی، تعداد دندانه، قطر خارجی و قطر داخلی آنها است. قطر داخلی پولی‌ تایمینگ ایرانی با توجه به شفت مورد نظر انتخاب می‌ شود و باید کاملا با هم متناسب باشند تا پولی تایمینگ ایرانی دچار انحراف از مرکز و یا به اصطلاح دچار لنگی نشود.

قطر خارجی پولی تایمینگ ایرانی نیز از پارامتر های بسیار مهم در انتخاب آن ها به شمار می ‌آید که در واقع تعیین کننده نسبت چرخش بین دو شفت است و با تعداد دندانه‌ ها نسبت مستقیم دارد. از دیگر مشخصه‌ های بسیار مهم در پولی‌ های تایمینگ ایرانی درجه یک، اندازه گام دندانه های آنها است. فاصله یک نقطه روی یکی از دندانه ‌های پولی تا نقطه متناظر آن در دندانه‌ بعدی تعیین کننده گام پولی تایمینگ است که باید توجه شود تا با اندازه گام تسمه مورد نظر برابر هستند.

قیمت روز آخرین مدل پولی تایمینگ

پولی‌ های تایمینگ به دو شکل فلنج‌دار و بدون فلنج و معمولا از جنس آلومینیم ساخته می ‌شوند. پولی‌ هایی که دارای تعداد دندانه کمتر و ابعاد کوچک هستند، سطح تماس آنها با تسمه کمتر بوده و برای مهار تسمه، به طور فلنج دار ساخته می‌ شوند تا اصطلاحا تسمه از روی پولی در‌نرود.

تولید کنندگان انواع پولی تایمینگ برای سهولت دسترسی به قیمت روز انواع پولی تایمینگ در انواع مختلف تولید و قیمت آن را به صورت روزانه، هفتگی و گاهی ماهانه در اختیار مصرف کنندگان این محصولات قرار می دهند تا آب سود جویی برخی از دلالان ممانعت به عمل آورند و این سود به دست صاحبان اصلی، یعنی تولید کنندگان انواع پولی تایمینگ ایرانی برسد.

با توجه به اینکه انواع پولی تایمینگ، بسته به نوع کاربرد و عملکرد دارای انواع مختلفی است، در نتیجه قیمت روز انواع پولی تایمینگ ایرانی قیمت روز نیز متفاوت است و در حال حاضر قیمت روز انواع پولی تایمینگ ایرانی از قیمت روز پایه ۲۰٫۰۰۰ تومان تا سقف ۵۰۰٫۰۰۰ تومان در بازار جهانی و داخلی خرید و فروش می شود.

ارتباط با واحد فروش:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا