پولی تایمینگ

پولی تسمه تایمینگ چند؟

پولی تسمه تایمینگ

پولی تسمه تایمینگ چند؟ لیست قیمت انواع پولی تایمینگ را دریافت کنید. قیمت روز تسمه تایمینگ نیز برای خرید مستقیم از کارخانه تولیدی ایران مشخص شد.

نوشته های مشابه

محرکهای تسمه تایمینگ مانند زنجیر و چرخ دنده عمل می کنند. برخلاف تسمه های وی شکل، دندانه های تسمه تایمینگ درگیری مناسبی با شیارهای چرخ دنده ایجاد می کنند. تسمه تایمینگ مزایای بسیاری نسبت به محرک دنده زنجیر دارد. محرک های تسمه تایمینگ بدون مشکلاتی از قبیل موارد زیر در ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

 • سر و صدای زیاد
 • خوردگی
 • روغنکاری
 • تماس آهن با آهن و فشار و کشش بیش از حد

به دلیل آنکه تسمه تایمینگ های استاندارد صنعتی ایجاد آلودگی نمی کنند، در صنایع حساس به آلودگی مانند صنایع غذایی بسیار پر کاربرد می باشند. سیستم چرخ دنده دارای مشکلاتی چون وزن زیاد، سر و صدای فراوان، روغنکاری و هزینه گزاف نگهداری است، به دلیل معایب مذکور سیستم چرخ دنده در ماشین آلات جای خود را به تسمه تایمینگ صنعتی داده است.

مزایای پولی تسمه تایمینگ

 • نیاز به روغنکاری یا گریسکاری ندارد، لذا خشک و تمیز کار کرده و نگهداری آن راحت تر است.
 • بسیار سبک تر از دنده و زنجیر بوده، لذا در کاربردهایی که تعداد استارت و استاپ در یک دقیقه زیاد است (حدودا  ۲۰۰ ضرب در دقیقه) جریان کمتری از موتور کشیده شده و فشار کمتری به موتور وارد می شود.
 • وزن کلی دستگاه سبکتر می شود. حتی در برخی کاربردها برای کاهش بیشتر وزن، میتوان از پولی های با جنس آلمینیوم بهره برد.
 • بدلیل کمتر بودن اینرسی آن نسبت به دنده و زنجیر، شتاب های تندتر و دینامیک فرزتر قابل حصول است.
 • صدا و آلودگی صوتی ایجاد شده حین کار بسیار کمتر از دنده و زنجیر است.
 • بدلیل ریزتر بودن گام دندانه ها نسبت به دنده و زنجیر، ایجاد نسبتهای مختلف بین دو پولی عملی تر است.
 • با توجه به جنس تسمه، که غیرفلزی است کار در محیط هایی که برای فلز خوردگی ایجاد می کند بدون مشکل است.

پولی تسمه تایمینگ در پهناهای مختلف یافت می شود لذا برای انتخاب اجزا هنگام طراحی سیستم انعطاف بیشتری وجود دارد. قیمت این محصول چندان متغیر نیست و از حداقل مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان تا حداکثر ۵۰۰٫۰۰۰ تومان متغیر است.

قیمت جدید پولی تسمه تایم

کارخانه های متعددی در تولید انواع پولی تسمه تایم با استانداردهای جهانی مشغول به فعالیت هستند که اغلب جزو معروفترین یک نام معتبر در صنعت تولید پولی تسمه تایم  هستند. تولید و ساخت انواع پولی تایم با کیفیت و استاندارد در کارخانه های داخل کشور به دلیل پیشرفت روزافزون سبب شده پیشرفت چشم گیری داشته باشد.

برخی از کارخانه‌ های تولید کننده انواع پولی تسمه تایم با کیفیت و استاندارد علاوه بر تولید روزمره خود، تولیداتی را به صورت سفارش از مشتریان در تعداد نامحدود و محدود را نیز پذیرا هستند و انواع پولی تایم با کیفیت متعددی را در کارخانه تولید کننده با گرفتن سفارش برای بازار مصرف تولید کرده و این گونه نیز خدماتی را به مشتریان این محصول خاص ارائه می دهند. قیمت پولی تایمینگ معادل ۳۰۰٫۰۰۰ تومان است.

ارتباط با واحد فروش:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا