پولی تایمینگ

پولی تایمینگ اسکویی درجه یک

پولی تایمینگ اسکویی

پولی تایمینگ اسکویی درجه یک تولید کارخانه های برتر با فناوری روز دنیا در ایران عرضه می شود. جهت ثبت سفارش جدید از انواع درجه بندی پولی تایم وارد شوید.

نوشته های مشابه

فروشگاه پولی تایمینگ اسکوبی درجه یک در راستای توسعه اقتصادی و نیا به اهداف، در جهت دستیابی به اقتصاد فراگیر داخلی برای دسترسی و تامین انواع قطعات و بلبرینگ ها و پولی تایمبنگ درجه یک اقدام کند. پولی تایمینگ اسکویی درجه یک از سال ۱۳۷۴ اقدام به فعالیت کرده است و به صورت انحصاری در زمینه تولید و توزیع انواع پولی تایمینگ مشغول به فعالیت و تولید بوده است.

از مهم‌ترین کاربرد‌های این نوع از پولی‌های تایمینگ اسکویی درجه یک، در موتور خودرو ها است که وظیفه انتقال حرکت چرخشی هماهنگ بین میل‌لنگ و میل‌سوپاپ به وسیله تسمه تایم را دارند. در‌واقع نام پولی های تایمینگ اسکویی درجه یک نیز از همین موضوع گرفته شده است.

مشخصه های پولی تایمینگ

از مشخصه‌های تعیین کننده در پولی‌های تایمینگ اسکویی درجه یک، تعداد دندانه، قطر خارجی و قطر داخلی آنها است. قطر داخلی پولی‌ تایمینگ اسکویی درجه یک با توجه به شفت مورد نظر انتخاب می‌شود و باید کاملا با هم متناسب باشند تا پولی تایمینگ اسکویی درجه یک دچار انحراف از مرکز و یا به اصطلاح دچار لنگی نشود.

قطر خارجی پولی تایمینگ اسکویی درجه یک نیز از پارامتر های بسیار مهم در انتخاب آن ها به شمار می‌آید که در واقع تعیین کننده نسبت چرخش بین دو شفت است و با تعداد دندانه‌ها نسبت مستقیم دارد. از دیگر مشخصه‌های بسیار مهم در پولی‌های تایمینگ اسکویی درجه یک، اندازه گام دندانه های آنهاست. فاصله یک نقطه روی یکی از دندانه‌های پولی تا نقطه متناظر آن در دندانه‌ی بعدی تعیین کننده گام پولی تایمینگ است که باید توجه شود تا با اندازه گام تسمه مورد نظر برابر هستند.

قیمت روز انواع پولی تایمینگ

پولی‌های تایمینگ از نظر نوع دندانه‌ها به سه نوع ذوزنقه‌ای ، دایره‌ای و دایره‌ای بهینه‌سازی شده تقسیم بندی می‌شوند. سری‌های GT2 ،HTD M ،H ،T ،AT ،L ،M10 ،XL و MXL از معروف‌ترین انواع پولی‌های تایمینگ هستند که در تصویر زیر برخی از آنها به تفکیک نوع داندانه هایشان مشخص شده‌اند.

پولی‌های تایمینگ به دو شکل فلنج‌دار و بدون فلنج و معمولا از جنس آلومینیم ساخته می‌شوند. پولی‌هایی که دارای تعداد دندانه کمتر و ابعاد کوچک هستند، سطح تماس آنها با تسمه کمتر بوده و برای مهار تسمه، به طور فلنج دار ساخته می‌شوند تا اصطلاحا تسمه از روی پولی در‌نرود.

تولید کنندگان انواع پولی تایمینگ برای سهولت دسترسی به قیمت روز انواع پولی تایمینگ در انواع مختلف تولید و قیمت آن را به صورت روزانه، هفتگی و گاهی ماهانه در اختیار مصرف کنندگان این محصولات قرار می دهند تا آب سود جویی برخی از دلالان ممانعت به عمل آورند و این سود به دست صاحبان اصلی، یعنی تولید کنندگان انواع پولی تایمینگ برسد. با توجه به اینکه انواع پولی تایمینگ، بسته به نوع کاربرد و عملکرد دارای انواع مختلفی است، در نتیجه قیمت روز انواع پولی تایمینگ نیز متفاوت است.

ارتباط با واحد فروش:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا