پولی تایمینگ

ساخت پولی تایمینگ سفارشی

پولی تایمینگ سفارشی

ساخت پولی تایمینگ سفارشی برای نخستین بار در ایران آغاز شد. جهت ثبت سفارش تولید انواع پولی تایمینگ می توانید با واحد فروش و کارخانه تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

پولی‌ تایمینگ ها که در زبان ساده معمولا با نام فولی نیز شناخته می‌ شوند، نوعی قرقره به‌ شمار می‌ آیند که بر روی دو یا چند شفت یا محور نصب شده و حرکت چرخشی شفت محرک را توسط تسمه به شفت های متحرک منتقل می‌ کنند. پولی ها انواع بسیار مختلفی دارند. پولی های تایمینگ یا دندانه‌ ای، از انواع بسیار پر کاربرد پولی ها هستند که وجه تمایز این نوع از پولی ها نسبت به سایر پولی ها، شکل دندانه ‌ای آنها است که با ثابت نگه داشتن نسبت چرخش دو شفت، انتقال قدرت را به طور کامل انجام می‌ دهند.

مجموعه های تولیدی بسیار و متعددی در تولید انواع مختلف از پولی تایمینگ و تسمه تایم ها مشغول به فعالیت هستند که اغلب جزو معروفترین یک نام معتبر در این صنعت و حوزه تولید هستند. تولید و ساخت انواع مدل های جدید و متنوع از پولی تایمینگ ها هستم که در گروه های تولیدی داخل کشور به دلیل پیشرفت روزافزون سبب شده پیشرفت چشم گیری داشته باشد.

مرکز تولید انواع پولی تایم

برخی از گروه های تولیدی پولی تایمینگ های مورد نیاز این صنعت، علاوه بر تولید روزمره خود، تولیداتی را به صورت سفارش از مشتریان در تعداد نامحدود و محدود را نیز پذیرا هستند و نمونه های مختلف از انواع مدل های پولی تایمینگ را به صورت سفارشی در کارخانه تولید کننده با گرفتن سفارش برای بازار مصرف تولید کرده و این گونه نیز خدماتی را به مشتریان این محصول خاص ارائه می دهند.

پولی تایمینگ ها که از نظر نوع دندانه‌ ها به سه نوع ذوزنقه‌ ای، دایره‌ ای و دایره‌ ای بهینه‌سازی شده تقسیم بندی می‌ شوند. سری‌های GT2 ، HTD M ، H ، T ، AT ، L ،XL و MXL از معروف‌ترین مدل پولی تایمینگ هستند که در تصویر زیر برخی از آنها به تفکیک نوع داندانه هایشان مشخص شده‌ اند.

پولی‌ تایمینگ ها به دو شکل فلنج ‌دار و بدون فلنج و معمولا از جنس آلومینیم ساخته می‌ شوند. پولی تایمینگ ‌هایی که دارای تعداد دندانه کمتر و ابعاد کوچک هستند، سطح تماس آنها با تسمه کمتر بوده و برای مهار تسمه، به طور فلنج دار ساخته می‌شوند تا اصطلاحا تسمه از روی پولی در‌نرود.

تولید کنندگان پولی تایم

تمام تولید کنندگان در صنایع مختلف، محل و مرکزی را جهت تولید و ساخت انواع دستگاه های تولید شده خود دارند تا محصولات و دستگاه های تولید شده از نزدیک قابلیت بررسی داشته باشد و این حق را برای مشتریان خود قائل شده اند. انواع پولی تایمینگ هاژ یکی از چندین محصولات تولید شده ای است که برای خدمت و آسان کردن کار برای انسان ها تولید شده و در اختیار آنها قرار می گیرد. برای ارائه انواع پولی تایم، وجود یک مرکز خرید و فروش یک کار عقلانی است که برای سهولت دسترسی مشتریان در اقصی نقاط جهان تأسیس شده و آماده ارائه خدمات به مشتریان خود هستند.

ارتباط با واحد فروش:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا